• Пн-Пт: 9-18
  • Сб-Нд: вихідні
  • 0
  • Ваш кошик пустий

    Перегляньте наш каталог та виберіть товари, які вас зацікавлять

Безкоштовна доставка по Україні на замовлення від 1200 грн. Докладніше

Види гелів для нарощування

Галина Тищенко

Міжнародний тренер-інструктор KODI PROFESSIONAL

Гель для моделювання нігтів активно використовується в салонах краси, а його простота застосування уможливлює нарощування навіть у домашніх умовах. Популярність цей засіб завоював завдяки основним перевагам: гіпоалергенності та довгому носінню.

Гель для нарощування — що це?

Гель для нігтів — це косметичний засіб зі складним хімічним складом, що містить пігменти та полімери. Структура гелю дуже нагадує натуральну нігтьову пластину. Застосовується для нарощування з використанням:

  • Спеціальних форм — підходить для власниць власної гарної форми нігтьового ложе, а також міцних та досить довгих нігтів.
  • Тіпс для дівчат з короткими нігтями. У такому разі потрібен додатковий шар для покращення адгезії штучного та натурального нігтя.

Переваги гелевого нарощування:

  1. Моделювання не займає багато часу, потрібно близько 2-3 годин.
  2. Гелеві нігті досить міцні, вони пластичніші в порівнянні з акриловими.
  3. Доступна ціна.
  4. Більш легка корекція під час носіння, можлива корекція сколів та відшарування. Крім того, гель допомагає зберегти та зміцнити природні нігті, запобігаючи їх ламкості.
  5. Гель під час роботи не виділяє різкого запаху порівняно з акрилом. Він не токсичний, не викликає алергічного впливу та в цілому безпечний для нігтів та шкіри навколо них.

До негативних якостей гелевого покриття фахівці відносять вразливість до різкої зміни температур, особливо сильного морозу. Майстри не рекомендують використовувати його в холодну пору. При частому використанні необхідно періодичне проведення профілактичних заходів, а саме повне зняття штучних нігтів і нанесення лаку, що лікує, для відновлення нігтя після спилювання верхнього шару.

Види гелів для зміцнення нігтів

Види гелів для зміцнення нігтів

Для цієї мети використовуються звичайні гелі із зміцнюючим ефектом та біогелі. Перша група буває одно-, дво- та трифазною. Розрізняються вони між собою кількістю етапів нанесення. Так, однофазний засіб поєднує в одному флаконі базу, основне та фінішне покриття. Трифазне покриття всі ці компоненти вимагає наносити окремо з дотриманням технології.

Біогель складається з натуральних компонентів та збагачений вітамінним комплексом з оздоровчим ефектом. Для того щоб його нанести, немає необхідності спилювати верхній шар натурального нігтя, досить легкого шліфування. Головна складова цього засобу — протеїн, дуже схожий із тканинами нігтя за молекулярною структурою. Термін носіння становить близько 3 тижнів.

Створене пористе покриття забезпечує доступ світла та кисню до клітин нігтя і при цьому залишається еластичним і виглядає дуже натурально та природно. При його видаленні не страждає поверхня нігтьової пластини, тому біогель часто застосовують для відновлення після нарощування, коли нігті виснажені і дуже тонкі. Покриття цим засобом дозволяє відростити нігті. Обов'язково зробіть перерву між будь-якими процедурами. Під час повного відпочинку робіть маски, активно використовуйте олії.

Види гелів для нарощування

Види гелів для нарощування

Фахівці виділяють три основні гелеві системи:

Трифазний гель — це система, що складається з трьох різних компонентів, які виконують кожен свою функцію і зберігаються окремо. Перший необхідний для створення міцної адгезії штучних шарів з натуральним покриттям, другий компонент необхідний для створення необхідної форми, що моделюється. Третій — фінішний, створює міцність і надає гладкості всій структурі штучного покриття.

Двофазна система нарощування складається з двох етапів: спочатку створюється база, тоді відбувається безпосередньо моделювання з фіксацією. Однофазний гель — це найбільш універсальна система, яка включає всі компоненти одночасно. Найпростіша у застосуванні, підходить для майстрів-початківців.

У всіх трьох варіантах найважливіше — створення конструюючого шару, який формує необхідну форму і довжину майбутніх нігтів. Виробники випускають різні засоби для цього етапу: пастельні відтінки гелів, камуфлюючі бази та інше.

Камуфлюючий гель — це спеціальні маскувальні склади, які виконують функцію бази для створення та формування майбутньої довжини та розміру нігтьового ложе. Тому вони мають пастельні відтінки пігментів, щоб максимально природно виглядати. Його можна використати замість прозорої бази, а також замінюючи будівельний гель.

Деякі фахівці наносять гель, що камуфлює, вже поверх сформованого нігтя, підкреслюючи і закінчуючи формування нігтьового ложе. Вибираючи яким гелем користуватися, врахуйте специфіку роботи з ним, а також стан натуральних нігтів. Не купуйте дешеві засоби від маловідомих виробників, віддайте перевагу відомим брендам. Це допоможе створити дійсно міцне та надійне покриття, а найголовніше воно буде безпечним для шкіри та нігтьової пластини.

Залишити відгук або задати запитання майстру

Отримайте знижку -5% на першу покупку зараз!

Збільшуйте персональну знижку до -15%, дізнавайтеся першими про найкращі пропозиції та новинки