twitter-logo-silhouettephone-receiverinstagram-social-network-logo-of-photo-cameragoogle-plusyoutubepinterestbusiness
БЕЗКОШТОВНА ДОСТАВКА ВІД 299 ГРН
%
 • Лідери продажу
 • Акції (знижки)
 • Новинки
 • Подарункові набори
Замовити дзвінок

Що таке база і топ KODI

 • 10 лютого 2021 в 20:01:42
 • Відгуки :0
 • Переглядів: 713
 
Галина Тищенко
Міжнародний тренер-інструктор KODI PROFESSIONAL Сторінка майстра

Технолог «Компанії Коді» з нігтьової естетики, розробник авторських програм по дизайну нігтів. Директор Навчального центру «Студія Стилю KODI».

Доглянуті руки з гарним манікюром завжди привертають увагу не лише чоловіків, але й жінок. Свіжий манікюр з покриттям гель-лаком ніколи не залишає байдужою і свою власницю. Погодьтеся, ми завжди намагаємося звернути увагу на наше покриття відразу після візиту до майстра: елегантно поправивши волосся у когось перед очима, торкнувшись щоки або просто затримавши погляд на руках. Манікюр піднімає нам настрій і дарує щасливу посмішку. А що може подовжити щастя? Правильно, гель-лакове покриття, яке буде радувати нас кілька тижнів.

З тих пір, як гель-лак стрімко увірвався в наше життя, лакові покриття для нігтів за правом поступилися йому місцем. На сьогоднішній день він не здає своїх позицій і залишається лідером. Поетапність нанесення гель-лаку KODI давно відома кожному, а от як правильно використовувати базу і топ нам і належить з'ясувати в цій статті.

Що таке база і топ KODI

Використання бази для гель-лаку є одним з важливих етапів при виконанні покриття. Від її правильного і якісного нанесення залежить не тільки естетичний вигляд покриття, але також його носіння і навіть здоров'я нігтів. Давайте поетапно розберемося в цьому.

Як правило, перед тим як покрити нігті гель-лаком, майстер виконує один з видів манікюру і стандартно готує нігтьову пластину: знімає глянець бафом, знежирює, наносить праймер. При покритті гель-лаком KODI ми рекомендуємо використовувати безкислотний праймер Ultrabond, який створює адгезію між базою і нігтьової пластиною. Він не вимагає полімеризації в UV LED лампі, наноситься на всю нігтьову пластину і через 20 секунд після нанесення активує адгезивні властивості.

фото-Що таке база і топ KODIфото-Що таке база і топ KODI

Як наносити каучукову базу KODI?

Це питання, безумовно, хвилює всіх майстрів. Навколо цієї теми щодня ведуться гарячі суперечки в блогах і соціальних мережах. На сьогоднішній день існують сотні технік вирівнювання і зміцнення нігтьової пластини, різні варіанти використання бази. Кожен майстер відстоює свою позицію, наводячи аргументи на її захист. Ми ж не будемо сперечатися, а просто спробуємо розібратися у всіх тонкощах і нюансах, щоб відповісти на це питання.

Чому система гель-лакового покриття KODI відноситься до каучукової системи? Звичайно, не тому, що в її складі є каучук. Ця система отримала таку назву, виходячи зі своїх властивостей: вона м'яка, пластична і еластична, в процесі носіння вона «працює» разом з натуральним нігтем, тим самим запобігаючи тріщинам і відколам на поверхні. Тобто, база і топ KODI повторюють всі рухи нігтьової пластини, забезпечуючи покриттю тривалий термін носіння – від двох до чотирьох тижнів.

База істотно полегшує роботу як майстру, так і новачку, оскільки вона має самовирівнюючі властивості, а це значить, що навіть в тонкому шарі при правильному нанесенні вона дозволить приховати нерівності нігтьової пластини. При цьому каучукова база KODI буде тримати форму, не затікаючи в бічні валики і не створюючи дискомфорту в роботі.

Тепер поговоримо про щільність базового покриття. Але спершу нам потрібно відповісти на питання:

«Які функції виконує база для нігтів»?

 • Базове покриття призначене для того, щоб захистити ніготь від впливу кольорового полімеру, тобто від попадання пігменту безпосередньо на нігтьову пластину. Пам'ятаєте, яким був колір пластини, якщо нам доводилося використовувати звичайний лак для нігтів без прозорої основи? Все вірно, він був жовтого кольору після зняття лаку: такий вплив кольорового пігменту на ніготь. У кращому випадку, колір вдавалося зняти за допомогою змивки для лаку, але, як правило, він настільки в'їдався в нігтьову пластину, що залишався там надовго. Тому використання бази – невід'ємний крок при виконанні будь-якого покриття.
 • Базою для нігтів ми можемо виправити і візуально приховати дрібні нерівності нігтьової пластини. Тобто, по суті, вирівняти ніготь. В такому випадку, кажучи про вирівнювання нігтьової пластини, ми наголошуємо на важливості розуміння щільності нанесення бази. Каучукова база KODI – це м'який полімер, який не призначений для зміцнення і вирівнювання нігтьової пластини, особливо, з довжиною вільного краю понад два міліметри. У такому випадку мова йде вже про побудову архітектури нігтя, і для цього ми рекомендуємо використовувати жорсткі матеріали, такі як гель, акрил, полігель або жорсткі бази. Цей етап в роботі і розумінні майстром вкрай важливий.

фото-Як наносити каучукову базу KODI?

 • Отже, необхідно враховувати, що штучне гель-лакове покриття в будь-якому шарі створює тиск на нігтьову пластину, навіть в мінімальному. Тобто, чим більше шар матеріалу, тим більше тиск. Каучукові бази з часом дають усадку матеріалу, тому при «вирівнюванні» м'яким полімером часто можна спостерігати, як просідає база ближче до вільного краю, ніби утворюючи хвилі і поглиблення. І при цьому клієнт, а іноді і майстер дивується, адже спочатку все було рівно і красиво, та й відблиски на лампу були такими круглими і чіткими. Що ж могло статися? Відповідь проста: м'який полімер. І добре, якщо клієнт повернувся до вас через дві-три тижні і старе покриття вчасно зняли. А якщо ні? Що відбувається в такому випадку? Нігтьова пластина відростає, а разом з нею і покриття. При цьому перерозподіляється тиск покриття як на вільний край, так і в точках нігтьового вросту. Це, в свою чергу, призводить і до оніхолізису, і до частих тріщин нігтя по нігтьовому ложу в точках вросту. Незнання таких важливих аспектів майстром призводить до різних наслідків: клієнт звинувачує майстра, майстер – матеріал, а причина криється зовсім в іншому. Тому дуже важливо розуміти, що база для нігтів наноситься в тонкому шарі з мінімальним вирівнюванням у разі потреби.
 • Крім цього, база в дуже щільній краплі завжди підсилює відчуття печіння при полімеризації в лампі і може спровокувати оніхолізис. На жаль, саме товстий шар матеріалу при викладенні також провокує відшарування нігтя від нігтьового ложа. Як результат – майстер через незнання змінює базу, а клієнт ще довгий час використовує спеціальні масла з антибактеріальними властивостями, щоб приростити ніготь. Щиро сподіваємося, що наші рекомендації допоможуть вам розставити всі крапки над «i» для себе в цих питаннях.

Скільки сушити базу і топ Коді в лед лампі

Це легко запам'ятати: в LED лампі – 30 секунд, в UV лампі досить і двох хвилин, якщо мова йде про прозору каучукову базу і спеціальну базу для ослаблених і тонких нігтів. Якщо ж ви використовуєте камуфлюючі кольорові бази, включаючи білу і чорну, то час полімеризації становить 60-90 секунд в LED лампі і три хвилини в UV лампі. Для цих баз ми рекомендуємо в якості підкладки використовувати каучукову базу KODI: це забезпечить вашому покриттю максимальну адгезію з нігтем. Просто нанесіть Rubber base gel першим тонким шаром пензликом для гелю втираючими рухами і полімеризуйте в лампі згідно з часом, зазначеним вище. Повірте, клієнт залишиться у захваті від того, що покриття збереглося без сколів і тріщин протягом тривалого часу!

На скільки покриттів вистачає бази KODI

А ось однозначно відповісти на це питання нам буде складніше, щоб не ввести в оману майстра точними цифрами. Витрата матеріалу завжди залежить від чинників, про які ми з вами вже говорили: це довжина і площа нігтьової пластини, а також щільність базового покриття. Але ми точно знаємо, що у майстрів у столі завжди стоїть новий нерозкритий флакон з каучуковою базою коді, так що їх точно не застати зненацька тим, що база раптом закінчилася. Звичайно, база в покритті вирішує багато, але роль каучукового топа коді в системі також применшувати не варто. Адже стійкий глянець топа протягом всього терміну носіння завжди радує клієнта, а саме фінішне покриття захищає пігмент від вигорання і пожовтіння. Але як бути, коли після зняття дисперсійного шару блиск зникає? Давайте розберемося в причинах.

фото-Скільки сушити базу і топ Коді в лед лампі

Чому топ Коді не блищить

 • Важливо не пересушити фінішне покриття: час полімеризації каучукового топа коді в LED лампі становить 30-40 секунд, в UV лампі – 2 хвилини. Особливо це стосується топів для темних кольорів гель-лаку без UV фільтра, зокрема Miracle Rubber Top Gel. При використанні таких фінішних топів важливо стежити за часом полімеризації, тому що в іншому випадку топ втратить свій блиск і реанімувати його не вдасться.
 • Обов'язково стежте за потужністю ваших ламп. Якщо у вас потужна LED лампа, яка не відпрацювала свого часу роботи, якщо ви вчасно міняєте змінні елементи у вашій UV лампі, то цього часу цілком достатньо для того, щоб топ добре просох. Якщо ваша лампа вже пропрацювала певний час, можна збільшити час полімеризації до однієї хвилини в лед лампі і до 3 хвилин в ультрафіолетовій. Якщо ви дотримуєтеся всіх рекомендацій, про які ми ще будемо писати нижче, але топ все одно не блищить, висновок один: прийшла пора розлучитися зі старою лед лампою або замінити змінні лампочки в ультрафіолетовій. Недосушений топ – це головна ознака, яка допоможе вам це зрозуміти.
 • Дайте час прохолонути фінішному покриттю перед зняттям дисперсійного шару. Це забезпечить покриттю стійкий глянець. Мені подобається наводити приклад з розплавленим склом: ви можете видувати різні фігури, поки скло гаряче, залишати матові сліди на поверхні, поки воно остигає, але як тільки скло прохололо – яскравий і стійкий глянець вам забезпечений.
 • Для зняття дисперсійного шару рекомендуємо використовувати тільки спеціальні засоби, які, завдяки своєму складу, забезпечують покриттю ідеальний блиск. Дотримуючись цих порад, ви забезпечите вашому клієнтові покриття, осліплюючий блиск якого буде радувати його довгий час.

фото-Чому топ Коді не блищить

Чому пузириться топ Коді

При покритті фінішним топом майстри часто стикаються з тим, що матеріал пузириться. Цьому явищу є пояснення. Справа в тому, що фінішне покриття для гель-лаку по своїй текстурі більш рідке, ніж база і навіть колір. Покрити рівно топ без затікань теж потрібно вміти, але погодьтеся, що на роботу з фінішем майстер витрачає набагато менше часу, ніж з базою і кольором. Часті рухи пензлем у флаконі при рідкій текстурі при недостатньо широкій шийці флакона і сприяють його заповітрюванню. Дрібні бульбашки тягнуться за пензлем і заважають в роботі майстра. Щоб вирішити цю проблему, дотримуйтесь двох простих порад:

 • Щоб набрати краплю фінішного покриття на пензлик, потрібно один легкий рух пензлем у флаконі, без додаткових, які сприяють нагнітанню повітря.
 • Якщо топ все-таки заповітрився, просто відкрийте флакон і, не виймаючи пензлика з флакона, залиште в темному місці на 4-5 годин. Повітря вийде з флакона і проблема вирішиться.

Сподіваємося, що в цій статті ми відповіли на питання «Що таке база і топ KODI». Ми вдячні кожному покупцеві, клієнту, майстру, учневі, кожному з вас за вибір продукції бренду Kodi Professional. Ми вдосконалюємося щодня, щоб стати для вас ще кращими в кожному аспекті.

Залишити відгук чи задати питання майтсру
Продолжить поиски!

У Вашому замовленні є акційні товари, тому доставка замовлення оплачується додатково.

Дякуємо, ми повідомимо Вам про наявність товару
Ми повідомимо Вам про наявність товару