• Пн-Пт: 9-18
  • Сб-Нд: вихідні
  • 0
  • Ваш кошик пустий

    Перегляньте наш каталог та виберіть товари, які вас зацікавлять

Безкоштовна доставка по Україні на замовлення від 1200 грн. Докладніше
  • Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г
    Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 гЕкспрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 гЕкспрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 гЕкспрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г

Express Ombre Spray Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г

Артикул: 20119072

Колір: 19

Ціна:

  • 180 грн

Доставка

  • У відділення Нової пошти (на замовлення від 1200 грн та повній оплаті)

    безкоштовно
  • У відділення Нової пошти (на замовлення до 1200 грн) та Укрпошти

    від 50 грн
  • Міжнародна доставка (на замовлення від 7000 грн та повній оплаті)

    безкоштовно
  • Міжнародна доставка (на замовлення до 7000 грн)

    згідно тарифів перевізника
  • Самовивіз з магазину у Києві

    безкоштовно
  • Кур'єром (адресна доставка) по Україні

    від 70 грн
  • Швидка доставка за 3 години по Києву (при оплаті онлайн від 1500 грн)

    безкоштовно

Приймаємо до оплати:

Готівка
Безготівковий розрахунок
Готівка
Безготівковий розрахунок

Характеристики

Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г

Вид товаруЕкспрес-спрей для омбре
KолекціяExpress Ombrе Spray
ТекстураЕмаль
Відтінок19
КолірБілий
КатегоріяExpress Ombre Spray

Опис

Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г

Експрес-спрей для омбре Express Ombrе Spray 19, 5 г

Express Ombrе Spray від популярного, міжнародного бренду Kodi professional — сучасна розробка найкращих нейл-експертів, яка спрощує процес створення градієнтного манікюру. Лише одне натискання на помпу — і рівномірний, красивий пігмент покриває нігті.

Express Ombrе Spray — дрібнодисперсна пудра з різноманітними відтінками, яка легко наноситься на поверхню нігтів і може бути використана для створення трендового омбре-ефекту. Сила та тривалість натискання на помпу визначає інтенсивність та щільність нанесення самого пігменту. Відтінок 19 — ідеальний білий колір, який буде найпопулярнішим у вашому арсеналі.

Інструкція з використання: перед початком роботи з омбре-спреєм необхідно розробити дозатор. Для цього над серветкою натисніть кнопку дозатору до упору 2-3 рази. Висипиться велика кількість пігменту, накопиченого в самому пульверизаторі. Далі струмінь пігменту буде ідеальним для досконалого градієнту, можна приступати до дизайну.

На непросушений в лампі гель/базу/гель-лак чи тонкий шар Quick base розпиліть спрей, починаючи від кінчика нігтя, поступово рухаючись до кутикули, знижуючи інтенсивність натискання та щільність кольору. Полімеризуйте в УФ-лампі — 90-120 секунд, в LED лампі — 30-60 секунд.

Відгуки

Отримайте знижку -5% на першу покупку зараз!

Збільшуйте персональну знижку до -15%, дізнавайтеся першими про найкращі пропозиції та новинки